RGV3216P-1004-B-T1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RGV3216P-1004-B-T1 |
Leírás | RES 1M OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vékonyrétegű |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RGV3216P-1004-B-T1 modellek |
Kategória | Tulajdonságok kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±25ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,022" (0,55mm) |