RGV3216P-1004-B-T1
DigiKey raktári szám
408-RGV3216P-1004-B-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
408-RGV3216P-1004-B-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
408-RGV3216P-1004-B-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RGV3216P-1004-B-T1
Leírás
RES 1M OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RGV3216P-1004-B-T1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)