RG3216P-3301-B-T5
DigiKey raktári szám
408-RG3216P-3301-B-T5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
408-RG3216P-3301-B-T5CT-ND - Vágott szalag (CT)
408-RG3216P-3301-B-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RG3216P-3301-B-T5
Leírás
RES SMD 3.3K OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RG3216P-3301-B-T5 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)