RG3216N-5623-W-T1
DigiKey raktári szám
RG3216N-5623-W-T1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RG3216N-5623-W-T1
Leírás
RES SMD 562K OHM 0.05% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
562 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RG3216N-5623-W-T1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)