KRL2012E-M-R004-F-T5 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | KRL2012E-M-R004-F-T5 |
Leírás | RES 0.004 OHM 1W 0805 WIDE |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4 mOhms ±1% 1W SMD ellenállás Széles 0805 (2012 metrikus), 0508 autóipar AEC-Q200, áramérzékelés fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | KRL2012E-M-R004-F-T5 modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, áramérzékelés |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás Széles 0805 (2012 metrikus), 0508 |
Ellenállás | Méretek 0,049" H. x 0,079" Sz. (1,25mm x 2,00mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |