KRL2012E-M-R004-F-T5
DigiKey raktári szám
408-1594-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
408-1594-1-ND - Vágott szalag (CT)
408-1594-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KRL2012E-M-R004-F-T5
Leírás
RES 0.004 OHM 1W 0805 WIDE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 mOhms ±1% 1W SMD ellenállás Széles 0805 (2012 metrikus), 0508 autóipar AEC-Q200, áramérzékelés fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KRL2012E-M-R004-F-T5 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Széles 0805 (2012 metrikus), 0508
Ellenállás
Méretek
0,049" H. x 0,079" Sz. (1,25mm x 2,00mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)