KRL1632E-M-R150-F-T5
DigiKey raktári szám
408-1584-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
408-1584-1-ND - Vágott szalag (CT)
408-1584-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KRL1632E-M-R150-F-T5
Leírás
RES 0.15 OHM 1% 3/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, áramérzékelés fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KRL1632E-M-R150-F-T5 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, áramérzékelés
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)