RZW330M1VBK-0511S
DigiKey raktári szám
4403-RZW330M1VBK-0511S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZW330M1VBK-0511S
Leírás
CAP ALUM 35V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
88.2 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Tasak
Búgóáram (magas frekvencián)
210 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
580 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C