RXW121M1HBK-0815S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Surge
Raktáron: 0
Adatlap
120 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RXW121M1HBK-0815S
DigiKey raktári szám
4403-RXW121M1HBK-0815S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXW121M1HBK-0815S
Leírás
CAP ALUM 50V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
317.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Tasak
Búgóáram (magas frekvencián)
635 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
155 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C