CHNR4030-560M-00000
DigiKey raktári szám
4661-CHNR4030-560M-00000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Chipsen
Gyártói cikkszám
CHNR4030-560M-00000
Leírás
FIXED IND 56UH 650MA 722 MOHM
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 650 mA Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
722mOhm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
2-SMD
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,157" H. x 0,157" Sz. (4,00mm x 4,00mm)
Telítési áram
850mA
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)