SCR35018R3KB
DigiKey raktári szám
5025-SCR35018R3KB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCR35018R3KB
Leírás
RX 1 COIL 2 LAYER 8.3UH 2000MA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 tekercs, 1 réteg 8,3µH Vezeték nélküli töltőtekercs vevő 160mohm max.
Kategória
Induktivitás
8,3µH
Gyártó
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tűrés
±10%
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
160mohm max.
Csomagolás
Tasak
Névleges áram (Amper)
2A
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Funkció
vevő
Méretek
1,38" átmérő x 0,05" M. (35,0mm x 1,2mm)