PHDD-SS016G1ABOGE-B005
DigiKey raktári szám
4324-PHDD-SS016G1ABOGE-B005TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4324-PHDD-SS016G1ABOGE-B005CT-ND - Vágott szalag (CT)
4324-PHDD-SS016G1ABOGE-B005DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHDD-SS016G1ABOGE-B005
Leírás
MALE HEADER VERTICAL SMD 16POS G
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 16 position 0,079" (2,00mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,157" (4,00mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,083" (2,10mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
műanyag, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
Tulajdonságok
Pick and Place
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2A