SXO75C3C481-25.000M
DigiKey raktári szám
5173-SXO75C3C481-25.000MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5173-SXO75C3C481-25.000MCT-ND - Vágott szalag (CT)
5173-SXO75C3C481-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SXO75C3C481-25.000M
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
16mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,063" (1,60mm)