SXO75C3C481-25.000M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SXO75C3C481-25.000M |
Leírás | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 1 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kimenet CMOS |
Gyrt. | Tápfeszültség 3,3V |
Sorozat | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Max. üzemi áram 16mA |
Alaprezonátor | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Frekvencia | Méretek 0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,063" (1,60mm) |