SXO75C3A271-25.000M
DigiKey raktári szám
2388-SXO75C3A271-25.000M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SXO75C3A271-25.000M
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
16mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,063" (1,60mm)