SXO21C3A481-16.000M
DigiKey raktári szám
2388-SXO21C3A481-16.000M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SXO21C3A481-16.000M
Leírás
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SXO21C3A481-16.000M modellek
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
15mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)