SVC75C3C48C2-50.000M
DigiKey raktári szám
2388-SVC75C3C48C2-50.000M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SVC75C3C48C2-50.000M
Leírás
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz VCXO CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±50ppm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
25mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,067" (1,70mm)