SAX21412DY4B-16.000M
DigiKey raktári szám
2388-SAX21412DY4B-16.000M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SAX21412DY4B-16.000M
Leírás
CRYSTAL 16.000M 12PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 12pF 200 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
12pF