MF50101V1-1000U-G99
DigiKey raktári szám
259-MF50101V1-1000U-G99-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF50101V1-1000U-G99
Leírás
FAN 50X10MM 12VDC 13.8CFM
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 50mm H. x 50mm M. Vapo-Bearing™ 13,8CFM (0,386m³/perc) 3 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF50101V1-1000U-G99 modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
30.7dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
840 mW
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
3 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 50mm H. x 50mm M.
Tanúsítvány
cURus, TUV
Szélesség
10,00mm
Névleges áram (Amper)
0,070A
Légáramlás
13,8CFM (0,386m³/perc)
Feszültségtartomány
4,5 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,150inH2O (37,4Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Vapo-Bearing™
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C