MF25101V3-1000U-A99
DigiKey raktári szám
259-MF25101V3-1000U-A99-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF25101V3-1000U-A99
Leírás
Thermal Products
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 25mm H. x 25mm M. Vapo-Bearing™ 1,2CFM (0,034m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
MF25101V3-1000U-A99 modellek
Sorozat
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Csomagolás
Ömlesztve
Zaj
4,8dB(A)
Teljesítmény (Watt)
210 mW
Méretek
Négyzet - 25mm H. x 25mm M.
Végződtetés
2 vezeték
Szélesség
10,00mm
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Légáramlás
1,2CFM (0,034m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,017A