MF25101V1-1000U-G99
MF25101V1-1000U-G99
SUNON Fan Temperature Overview
MF25101V1-1000U-G99
DigiKey raktári szám
259-MF25101V1-1000U-G99-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF25101V1-1000U-G99
Leírás
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 25mm H. x 25mm M. Vapo-Bearing™ 3,8CFM (0,106m³/perc) 3 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF25101V1-1000U-G99 modellek
Kategória
Zaj
26.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
600 mW
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
3 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 25mm H. x 25mm M.
Tömeg
0,015font (6,8g)
Szélesség
10,00mm
Névleges áram (Amper)
0,050A
Légáramlás
3,8CFM (0,106m³/perc)
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,270inH2O (67,3Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Vapo-Bearing™
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C