EF40101B1-1000U-A99
DigiKey raktári szám
259-EF40101B1-1000U-A99-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EF40101B1-1000U-A99
Leírás
Thermal Products
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 8,0CFM (0,224m³/perc) 2 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EF40101B1-1000U-A99 modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Gyrt.
Zaj
27.3dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
990 mW
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Tanúsítvány
CE, CUR, TUV, UL
Szélesség
10,00mm
Névleges áram (Amper)
0,082A
Légáramlás
8,0CFM (0,224m³/perc)
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,190inH2O (47,3Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C