Ehhez nincs kép: XTNI12BF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XTNI12BF
DigiKey raktári szám
1497-1061-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTNI12BF
Leírás
EMITTER IR 940NM 50MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
infravörös (IR) Adó 940nm 1,2V 50mA 25mW/sr / 50mA 20° Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XTNI12BF modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,2V
Gyártó
SunLED
Fényszög
20°
Csomagolás
Ömlesztve
Irány
Felső nézet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Típus
infravörös (IR)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. nyitóirányú DC áram (If)
50mA
Tokozás
Radiális
Sugárerősség (Ie) (min.) / If
25mW/sr / 50mA