XTHI12BF
DigiKey raktári szám
1497-1058-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTHI12BF
Leírás
EMITTER IR 880NM 50MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
infravörös (IR) Adó 880nm 1,3V 50mA 12mW/sr / 50mA 20° Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XTHI12BF modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,3V
Gyártó
SunLED
Fényszög
20°
Csomagolás
Ömlesztve
Irány
Felső nézet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Típus
infravörös (IR)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. nyitóirányú DC áram (If)
50mA
Tokozás
Radiális
Sugárerősség (Ie) (min.) / If
12mW/sr / 50mA