CDEP15D90T150NP-100MC-125
DigiKey raktári szám
308-CDEP15D90T150NP-100MC-125TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
308-CDEP15D90T150NP-100MC-125CT-ND - Vágott szalag (CT)
308-CDEP15D90T150NP-100MC-125DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDEP15D90T150NP-100MC-125
Leírás
FIXED IND 10UH 12.5A 7.9 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 12.5 A 7,9mohm Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7,9mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,610" H. x 0,610" Sz. (15,50mm x 15,50mm)
Telítési áram
15A
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)