PRPC036SFAN-RC
DigiKey raktári szám
S1211EC-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRPC036SFAN-RC
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
PRPC036SFAN-RC modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,537" (13,63mm)
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Raktáron: 2683
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM