PRPC035SAAN-RC
DigiKey raktári szám
S1011EC-35-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRPC035SAAN-RC
Leírás
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 35 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
PRPC035SAAN-RC modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,448" (11,39mm)
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Raktáron: 26472
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM