PREC035SBAN-M71RC
DigiKey raktári szám
S1112EC-35-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PREC035SBAN-M71RC
Leírás
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 35 position 0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Más hossz
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Raktáron: 6870
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM