PEC36SFDN
DigiKey raktári szám
S1242E-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC36SFDN
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
PEC36SFDN modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,420" (10,67mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,838" (21,29mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
További információk
Raktáron: 519
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM