PEC23DACN
DigiKey raktári szám
S2032E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC23DACN
Leírás
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,320" (8,13mm)
Érintkező hossza összesen
0,650" (16,51mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Raktáron: 44
CONN HEADER VERT 2POS
Raktáron: 283
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 5497
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM