PEC23DABN
DigiKey raktári szám
S2022E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC23DABN
Leírás
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PEC23DABN modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,230" (5,84mm)
Érintkező hossza összesen
0,560" (14,22mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
További információk
Raktáron: 408
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Raktáron: 109
CONN HEADER VERT 2POS
Raktáron: 17794
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 2444
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM