PEC17SFBN
DigiKey raktári szám
S1222E-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC17SFBN
Leírás
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,220" (5,58mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,638" (16,21mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 212
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM