PEC15SFAN
DigiKey raktári szám
S1212E-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC15SFAN
Leírás
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 15 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PEC15SFAN modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,538" (13,67mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
További információk
Raktáron: 11 708
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 11729
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM