PEC15SBEN
DigiKey raktári szám
S1152E-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC15SBEN
Leírás
CONN HEADER R/A 15POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 15 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,500" (12,70mm)
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 63
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM