PEC12SFCN
DigiKey raktári szám
S1232E-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC12SFCN
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PEC12SFCN modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,320" (8,13mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,738" (18,75mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
További információk
Raktáron: 197
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM