PEC12SAHN
DigiKey raktári szám
S1082E-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC12SAHN
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,820" (20,83mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
1,150" (29,21mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
További információk
Raktáron: 300
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 246
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM