PEC11SAEN
DigiKey raktári szám
S1052E-11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PEC11SAEN
Leírás
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 11 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,520" (13,21mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,850" (21,59mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 1989
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 944
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 512
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM