PBC36SFBN
DigiKey raktári szám
S1221E-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC36SFBN
Leírás
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 36 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,220" (5,58mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,638" (16,21mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
További információk
Raktáron: 67
Más hossz
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 475
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 190
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM