PBC24SADN
DigiKey raktári szám
S1041E-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC24SADN
Leírás
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 24 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,420" (10,67mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,750" (19,05mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 142
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 788
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 530
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM