PBC24SAAN
DigiKey raktári szám
S1011E-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC24SAAN
Leírás
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 24 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PBC24SAAN modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,450" (11,43mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
További információk
Raktáron: 526
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 49835
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 31161
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM