PBC23DBBN
DigiKey raktári szám
S2121E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC23DBBN
Leírás
CONN HEADER R/A 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 46 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,200" (5,08mm)
Szigetelés magassága
0,240" (6,10mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER R/A 72POS 2.54MM
Raktáron: 173
CONN HEADER R/A 2POS
Raktáron: 244
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Raktáron: 406
CONN HEADER R/A 8POS 2.54MM