PBC23DAHN
DigiKey raktári szám
S2081E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC23DAHN
Leírás
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,820" (20,83mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
1,150" (29,21mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Raktáron: 98
CONN HEADER VERT 2POS
Raktáron: 114
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM