PBC23DABN
DigiKey raktári szám
S2021E-23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC23DABN
Leírás
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PBC23DABN modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,230" (5,84mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,560" (14,22mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 100
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Raktáron: 587
CONN HEADER VERT 2POS
Raktáron: 1979
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Raktáron: 1998
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM