PBC19SBAN
DigiKey raktári szám
S1111E-19-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC19SBAN
Leírás
CONN HEADER R/A 19POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 19 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 12363
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 892
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM