PBC17SBCN
DigiKey raktári szám
S1131E-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC17SBCN
Leírás
CONN HEADER R/A 17POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,300" (7,62mm)
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 96
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 2611
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 523
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM