PBC14SAHN
DigiKey raktári szám
S1081E-14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC14SAHN
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,820" (20,83mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
1,150" (29,21mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 94
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM