NRPN011PAEN-RC
DigiKey raktári szám
S5800-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRPN011PAEN-RC
Leírás
CONN HEADER VERT 1POS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 1 position
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NRPN011PAEN-RC modellek
Kategória
Érintkező hossza összesen
0,331" (8,40mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2A
Végződtetés
forraszanyag
Névleges feszültség
150V
Rögzítés módja
push-pull
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
Flash
Párosított érintkező hossza
0,141" (3,60mm)
Alap típusszám
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 2 492
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 40POS 2MM
Raktáron: 9560
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 4POS 2MM
CONN HEADER VERT 5POS 2MM