NPPN031FGGN-RC
DigiKey raktári szám
S5752-03-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NPPN031FGGN-RC
Leírás
CONN HDR 3POS 0.079 GOLD PCB R/A
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Pozíció Foglalat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt, derékszögű arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NPPN031FGGN-RC modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,122" (3,10mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A