GBC34SABN-M30
DigiKey raktári szám
S1033E-34-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GBC34SABN-M30
Leírás
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
Raktáron: 3595
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 31POS 2.54MM