GBC31SGSN-M89
DigiKey raktári szám
S1143E-31-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GBC31SGSN-M89
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 31 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 304
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM